PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252831}
5,4 183
oceny
5,4 10 1 183
Sobowtór
powrót do forum filmu Sobowtór

Właśnie wróciłam

ocenił(a) film na 10

z projekcji w Miejskim Ośrodku Sztuki w Gorzowie Wlkp. - jak dla mnie rewelacja. A już spotkanie z samym Bodo Koxem po filmie - pełny odpał ^^ fantastyczny człowiek muszę przyznać :)

ocenił(a) film na 10
Mineralna

cóż, człowiek dość specyficzny.
i miał Martensy!!!
^^

ocenił(a) film na 10
nie_pamietam

zaraz, zaraz... tak sobie właśnie przeglądam Twój profil... - "Wyspa"... Scarlett Johanson... eee.. czyżbyś był tym człowiekiem od dyskusji tramwajowej? ^^ sesese

Mineralna

film o wiele lepszy od Beautifil Matwiejczyka.... Bodo Kox tym filmem zasłuzył sobie wg mnie na miano polskiego Davida Lyncha;]

ocenił(a) film na 10
Pin_head

hmm.. jak na tego pana Matwiejczyka to ja i tak bylam pod wrazeniem, "Beautiful" mi sie bardzo podobalo, jednakże Bodo Kox to ma milość jedyna słuszna i prawdziwa, wyznawcą wręcz jestem, więc.. ^^ dumna z niego jestem. A tak swoją drogą poluję usilnie na "Jeśli on cię nie zagryzie to ja cię zastrzelę", "Trrr" i "Marco P...." ktoś może jest w posiadaniu?

ocenił(a) film na 6
Mineralna

Trrr mozna chyba zaciagnac na relaz.o2.pl , marco to dosc swiezy film, wiec w necie trudno go znalezc. A tego trzeciego to ni chuja, nie wiem wogole co to za film :] Jestem tylko w posiadaniu dwoch screenow z tego filmu.

ocenił(a) film na 10
Co_lump

Aaahh znalazlam!
Fesselballon,
Trrr,
Rzeki Babilonu,
Jeśli on cię nie zagryzie, to ja cię zastrzelę,
i Autononstop!

haaaa!!! ^^

Mineralna

Złodzieje rowerów będą chyba na następnym pokazie kina offowego w Mosie - bodajze 27 kwietnia. Tez się wybieram.

p.s.A mi sie bardziej 'Beautiful" podobało, choć obydwa filmy na wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 10
marczykowski

byłam, byłam, byłam ^^
Świetny jak zawsze. tarzałam się na fotelu (nareszcie trochę mniej ludzi fotel był mój ;]) równo i dokładnie. chociaż podobał mi sie strasznie jeszcze "Romance" :)

Mineralna

Jeśli chodzi o film "Marco P. i złodzieje rowerów" to mam go nagranego z TV, więc jakby ktoś chciał to nie ma problemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones